کافه دلیوری سیستم توزیع اقلام جزئی و مصرفی کافی شاپ ها ، رستورانها ، کافه رستورانها و هتل ها بصورت جزئی و عمده فروشی است.

در راستای کاهش هزینه های مالی و زمانی و انسانی خرید و رسانش مواد اولیه به محل کسب و کارها و منازل و ادارات و شرکت ها ، با خدماتی نظیر ارسال اقلام سفارشی به آدرس در کمترین زمان ممکن، پایبندی به یکسان بودن کیفیت محصول خریداری شده با نمونه ارسالی و حفظ کیفیت محصولات مورد تایید کسب و کارها و مصرف کنندگان در طول زمان و پارت های سفارش همچنان در خدمت همکاران و مصرف کنندگان عزیز هستیم.

از راه اندازی سایت کافه دلیوری چند هدف را مدنظر داریم:

۱- معرفی کافه دلیوری و محصولات آن به طیف گسترده تری از همکاران و مصرف کنندگان خانگی.

۲- ارائه مطالب و مقالات مفید و کاربردی برای مصرف کنندگان و کسب و کارهای مرتبط تا تبدیل شدن به مرجعی قابل اعتماد در حوزه های اقلام خوراکی نظیر چای، هل و ….

۳- تولید محتوای کاربردی جهت خرید مطمئن و  آسان و آگاهانه اقلام پر مصرف کافه ای مانند چای و قهوه و لوازم مرتبط مانند چای ساز، قهوه ساز و ….. برای مصرف کنندگان خانگی  و کافی شاپ ها.

محصولات کافه دلیوری را همچنان میتوانید از طریق:

۱- خرید از طریق سایت کافه دلیوری

 

۲- غرفه کافه دلیوری در بازار اینترنتی باسلام 

 

۳- تماس با شماره های زیر:

۰۲۱-۸۶۱۲۷۴۱۲

۰۹۲۱-۲۳۶۳۱۲۱

خریداری نمایید.

منو
بستن

سبد خرید

بستن

لیست علاقه مندی ها

به تازگی بازدید شده

بستن

از اینکه شما را اینجا میبینم خیلی خوشحالم !

رمز عبور به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.

داده های شخصی شما برای پشتیبانی از تجربه شما در این وب سایت، برای مدیریت دسترسی به حساب کاربری شما و برای اهداف دیگری که در ما شرح داده شده استفاده می شود سیاست حفظ حریم خصوصی.

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟

بستن

دسته‌بندی‌ها